• Pts - Cmts 8.00 - 18.00
  • TAHTAKALE MH. ABDİ İPEKÇİ CD. NO:128 INNOVIA ÇARŞI ISPARTAKULE B.ŞEHİR-İSTANBUL
  • 0 850 283 0 321

ALPEREN RENT A CAR’A HOŞGELDİNİZ

Rent a car denilince akla gelen en güvenilir markaların başındaki Alperen Rent A CAR, ulaşımın ne kadar önemli bir konu olduğunun bilinci ile geçmişten bu güne, müşterilerine sorunsuz hizmet vermiş olmanın gururuyla her geçen gün daha büyümektedir. Öncelikli amacımız yeni müşteriler kazanmaktan ziyade, bizi tercih eden insanların aldığı rent a car hizmetini kusursuz bir hale getirmektir.

En üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak için; hızlı, güven verici, keyifli, teknolojiye dayanan ve kolay ulaşılabilir araç kiralama hizmeti sunarken, tüm paydaşlarına değer yaratan bir şirket olmak. Hizmet verdiği bölgelerde, müşteri memnuniyeti odaklı, en çok tercih edilen ve en verimli araç kiralama şirketi olmak.

HEDEFİMİZ

7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetleri merkezi, her sınıftan en yeni araçları barındıran geniş filosu, güler yüzlü personeli ve müşteri memnuniyetini öncelikli tutan anlayışı ile sıradan bir araç kiralama firması olmaktan çok uzakta, rent a car hizmetine profesyonel bakış açısı ile yaklaşmaktadır.

Filomuzu oluşturan araçlar en yeni modellerden oluşmaktadır. Çok iyi biliyoruz ki ulaşım ciddi bir iştir. Kiralanacak bir aracın yeni olması, konforun yanı sıra güvenlik açısından da önemli bir gerekliliktir. Alperen Rent A Car olarak en yeni ve en güvenilir araçları, en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmak en temel ilkemizdir.